Latvijā ražota lolojumdzīvnieku barība suņiem un kaķiem

Augstākās kvalitātes gaļa no mājlopiem kas audzēti
Latvijas zemnieku saimniecībās mūsu mīluļiem, suņiem un kaķiem.

UZZINĀT VAIRĀK

Privātuma politika

1. Kādu informāciju mēs ievācam un kāpēc

1.1. Latvijas gaļa veikals apzināti ievāc tikai to informāciju, kas ir jāievada pasūtījuma izpildei, kā arī Pircēja ērtībām – profila pamatinformācijas saglabāšanai, lai šo informāciju nevajadzētu ievadīt atkārtoti iepērkoties nākošajā reizē.

1.2. Latvijas gaļa veikals neizmanto Pircēja informāciju reklāmas izsūtīšanai, vai kādai citai apstrādei, kas nav saistīta ar preču piegādi, pasūtījumu apstrādi. Var tik veikta cita veida Pircēja datu apstrāde, ja Pircējs un Latvijas gaļa veikals par to vienojas, vai tas nepieciešams Latvijas gaļa veikala saistību izpildei.

1.3. IT risinājums, ko izmanto Latvijas gaļa veikals var veikt Pircēja datu apstrādi pēc Pircēja pieprasījuma un Latvijas gaļa veikals to neuzskata par nesankcionētu datu apstrādi.

1.4. Jūsu profila informācija Latvijas gaļa veikalā tiks uzglabāta vienu gadu pēc jūsu pēdējā pirkuma Latvijas gaļa veikalā – pilnīgu saistību izpildei.

2. Sīkdatņu politika

2.1. Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā, un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.

2.2. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē: https://www.aboutcookies.org

2.3. Kādam nolūkam tiek izmantotas sīkdatnes?
Interneta veikala biorawpetfood.lv mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

Atcerētos, vai esat jau piekritis tam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes;

Analizētu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē (pieslēguma laiks, ilgums, skatītākās sadaļas).

Atcerētos pēdējā apmeklējuma nepabeigtā pirkuma groza saturu. Lai šo informāciju dzēstu, vienkārši izdzēsiet visas grozam pievienotās preces.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

2.4. Interneta veikala biorawpetfood.lv mājaslapā sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi nolūkam, kas minēts šajā sīkdatņu politikā.

Uz augšu